Rrjedhin detajet e celularit Nokia E63

Shko poshtë

Rrjedhin detajet e celularit Nokia E63

Mesazh nga Benjamin prej Fri Oct 24, 2008 9:13 am

Nokia E63 nuk është celular pas së cilit do të çohet pluhur i madh, bëhet fjalë më shumë për evoluimin e pritur të serisë E6x. Mirëpo, kjo nuk nënkupton aspak se nuk bëhet fjalë për një pajisje të fuqishme.
Nokia E63, si edhe pajisjet tjera të kësaj serie, do të ketë tastierë të plotë QWERTY, e sipas detajeve të njohura deri më tani, në të do të jetë edhe ekrani me rezolucion prej 320 x 240 piksela, lidhjet WiFi, Bluetooth e UMTS/HSDPA si dhe mundësia e zgjerimit të memories me anë të kartelave microSD, e të gjitha këto të paketuara në sistemin operativ Symbian S60.

avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi