Lindin ne te njejten date ne maternitet, martohen 22 vite me pas

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Lindin ne te njejten date ne maternitet, martohen 22 vite me pas

Mesazh nga Admin prej Tue Oct 21, 2008 5:24 pm

Një çift anglez do të martohet këtë fundjavë, 22 vite nga dita që kanë lindur pranë njëri-tjetrit në të njëjtin pavion spitali.

Kelly Robinson dhe Dale Wilson kanë lindur disa orë larg njëri pas tjetrit në “Northampton General Hospital”, dhe nënat e tyre i kishin shtretërit pranë. Ata kanë bërë jetë të ndara, por u njohën përmes një miku të përbashkët në viti 2006, plot 20 vite nga dita që kur janë “njohur” për herë të parë. Por çifti e kuptoi lidhjen kur nënat e tyre u bashkua dhe filluan të flisnin për lindjet e tyre. “Më duket sikur jemi një jetë që njihemi”, thotë zonjusha Robinson.
__________________
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 151
Age : 23
Registration date : 10/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://school.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi