Hudson dhe Wilson martohen këtë verë?

Shko poshtë

Hudson dhe Wilson martohen këtë verë?

Mesazh nga b3saR prej Sun Apr 05, 2009 11:22 am


Kate Hudson dhe Owen Wilson planifikojnë të martohen në qershor në një ceremoni të thjeshtë.
Dy aktorët që nga viti 2006 janë ndarë dhe janë lidhur sërish kohë pas kohë, ndërsa pas një pushimi romantik të cilin e kanë kaluar në Francë gjatë muajit shkurt, ata kanë vendosur të martohen.

“Ata e kanë kuptuar se sa janë të përkushtuar ndaj njëri-tjetrit dhe nuk dëshirojnë që të ndahen më kurrë. Kate dhe Owen nuk kanë nevojë për unaza fejese, ata kanë vendosur të martohen në qershor”, ka thënë një burim për revistën “National Enquirer”.

b3saR
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 32
Age : 25
Registration date : 19/12/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.vizioni.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi