Shkopinj USB prej 32 gigabajt

Shko poshtë

Shkopinj USB prej 32 gigabajt

Mesazh nga Benjamin prej Fri Jan 30, 2009 5:49 am


Verbatim ka zgjeruar ofertën e vet të USB-ve duke i shtuar edhe dy shkopinj me kapacitet prej 32 GB: modelin Executive me shpejtësi të mëdha të leximit dhe shkrimit dhe modelin Mini Swivel me kapak rrotullues.
Duke marrë parasysh se kapaciteti i këtyre pajisjeve është i barabartë me kapacitetin e 45 CD-ve, ato janë ideale për të gjithë përdoruesit të cilët udhëtojnë dhe kanë nevojë që me veti të bart sasi të mëdha të dhënave.

Store 'n' Go Executive dhe Mini Swivel tanimë janë në dispozicion në treg, me çmim prej 81 për modelin e parë dhe 77 eurosh për të dytin.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi