64 gigabajt në shkopin USB

Shko poshtë

64 gigabajt në shkopin USB

Mesazh nga Haris prej Fri Oct 17, 2008 9:06 am


Kompania Corsair ka paraqitur një shkop të ri USB për memorie me kapacitet prej 64 gigabajt, që njëkohësisht është edhe më i madhi nga seria e saj Voyager.

Seria e Corsair e flash memorieve USB, Voyager, është interesante për rezistencën e saj në ujë dhe goditje.

Sa i përket vet pajisjes, përveç kapacitetit të rritur prej 64 gigabajtësh dhe mbështetjes për standardin USB 2.0, nuk ka çfarë të thuhet, pos çmimit i cili në Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të sillet rreth 250 dollarë
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 25
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi