i-Turtle, breshkë e cila vallëzon

Shko poshtë

i-Turtle, breshkë e cila vallëzon

Mesazh nga Haris prej Tue Jan 27, 2009 9:37 pm


i-Turtle, breshkë e cila vallëzon
Nëse jeni adhurues i zmadhuesve të pazakontë, i-Turtle është prej atyre që gjithsesi do të keni dëshirë ta keni për vete.

Kjo pajisje jo vetëm që është në gjendje të riprodhojë zë të shkëlqyer stereo për iPod-in apo pajisjet tjera që ju keni, por ka aftësi edhe të vallëzoj me ritmin e muzikës që lëshoni!

Krejt ajo që duhet të bëni është të lidhni playerin tuaj muzikor dhe të kënaqeni në muzikën e preferuar, por edhe efektet ndriçuese nga diodat LED të cilat gjenden në zmadhueset i-Turtle. Ata janë të shkëlqyer për ndeja të natës.

Zmadhuesit i-Turtle do të dalin në shitje më 10 shkurt me çmim prej 20 dollarësh amerikanë.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 25
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi