Shet apartamentin me gjithe njerkun se ai nuk do te levize

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Shet apartamentin me gjithe njerkun se ai nuk do te levize

Mesazh nga Haris prej Tue Oct 21, 2008 5:16 pm

Një grua po shet apartamentin së bashku me gjithçka që përban, ku përshihet dhe njerku i saj kokëfortë që refuzon të dalë. Avokatja suedeze mori në trashëgim apartamentin në katin e fundit kur nëna e saj vdiq disa vite më parë, dhe tani kërkon ta shesë.

Por e ka të pamundur ta bindë njerkun të largohet nga prona, e cila ka pamje nga distrikti Sodermalm i Stokolmit, edhe pse ka një urdhër gjykate që e detyron të largohet. Kështu, gruaja thotë se apartamenti do t’i shitet atij që ofron më shumë, i pajisur me gjithçka, përfshirë edhe njerkun.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 25
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi