Atmosfer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi gjashtëkëmbësh kërkohet me të madhe

Shko poshtë

Demi gjashtëkëmbësh kërkohet me të madhe Empty Demi gjashtëkëmbësh kërkohet me të madhe

Mesazh nga Haris Tue Oct 21, 2008 5:13 pm

Pronari i një demi gjashtëkëmbësh në Kinë është duke pritur që t’i rritet çmimi kafshës së tij.
Li Guolin, një fermer në fshatin Yantou, të rajonit Kunming, ka thënë se i kanë ofruar 36.000 juan, afro 3.700 euro, për demin.

Por ai ka thënë për gazetën Metropolis Times: "Dua të pres pak më gjatë, ndoshta do të ketë edhe ndonjë çmim më të lartë i cili do të ofrohet për të".

Demi 18-muajsh ka lindur me dy këmbë shtesë të vogla të ngjitura për shpinën e tij.

"E kam blerë atë para një viti nga një fshat i afërm për 800 juan (80 euro), dhe duke u rritur këmbët e tij u bën edhe më të dukshme”, ka shtuar Li.

"Çdo ditë njerëzit vijnë ta shohin demin për ta besuar që ekziston diçka e tillë", ka përfunduar ai.
Demi gjashtëkëmbësh kërkohet me të madhe 32zjs6o
Haris
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 31
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
Demi gjashtëkëmbësh kërkohet me të madhe Left_bar_bleue20/40Demi gjashtëkëmbësh kërkohet me të madhe Empty_bar_bleue  (20/40)

http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi