Nokia Kamera E Fshhet

Shko poshtë

Nokia Kamera E Fshhet

Mesazh nga Haris prej Tue Jan 27, 2009 8:24 pm

Qe Nje Program Me Te Cilin Munesh Me E Mshef Kameren E Nokias E Nshon Programin Edhe Kamera Nshohet Po Nuk Munet Dikush Me Dit Se E Ke Nshu Kameren Sepse Osht E MSheft P.Sh. : E Ke Lshu Kameren E Msheft Edhe Don Mi Inqizu Dikon..... Edhe Aj Qe Je Ka Don Mi Inqizu P.Sh Ne Nokia E Ke Nshu Ti Kameren Dhe Aty Del Sikur Nuk Ke Ba Ti Sen Qysh Me Than Ta Qet Desktopin E Telefonit.........Tash Ti Munesh Me E Inqizu Dike Edhe Aj Nuk E Din Se Je Ka E Inizon...Edhe E Non Aty Sa Ore Me Inqizu Sikur Ne Foto..Kjo Funksionon Ne Keto Nokia:
Nokia 3230, Nokia 3250, Nokia 5500, Nokia 6260, Nokia 6600, Nokia 6620, Nokia 6630, Nokia 6670, Nokia 6680, Nokia 6681, Nokia 7610, Nokia E50, Nokia N70, Nokia N71, Nokia N72, Nokia N73, Nokia N80, Nokia N90, Nokia N91

from: http://rs173tl2.rapidshare.com
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 25
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi