politikana te burgosur

Shko poshtë

politikana te burgosur

Mesazh nga Emir prej Wed Oct 22, 2008 8:50 am

Ne kohe e Xhaxhit E. ne burg te Burrelit shkon nje grup inspektoreve per te vizituar te burgosurit dhe aty ne bur vemendjen ju terheqin tre te burgosur ne nje qeli dhe keto vendosin te shkoj e ti pyesin se perse jan te burgosur? I PARI: Mua gjithmon me shkonte ora mbrapa dhe keshtu vonohesha per ne pun dhe me akuzuan se po pergadis puc kundr shtetit.
I DYTI: Mua gjithmon me shkonte ora par dhe un ne pun shoja gjithmon me heret dhe me akuzun se po shpiunoja kunder shtetit.
I TRETI: Mua ora me shkonte sakte edhe ne pun shkojs ne koha edhe me akuzuan se oren e kisha marr nga prendimi.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi