Biku-----:D

Shko poshtë

Biku-----:D

Mesazh nga Emir prej Wed Oct 22, 2008 8:47 am

në ish Jugosllavi delegacioni slloven e fton në promovim të fabrikës së sugjukut delegacionin serb dhe ja shpjegon kjo është një fabrikë moderne ,kët në këtë anë hyn biki ndërsa në anën tjetër del sugjuku i pastër ,njeri prej politikanëve sërb pyet e a mund atje të hyn sugjuku e këndej të del biki sllovenët i përgjigjen atë ka mujt vetëm nëna yte i ka hi sugjuku e ka dal biku e ai bik je ti.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi