deputeti

Shko poshtë

deputeti

Mesazh nga Emir prej Wed Oct 22, 2008 8:45 am

Një deputet e zuri djalin e tij 15 vjeçar duke gënjyer dhe u bë si i çmendur:
-A e di sa gjë e keqe është të gënjesh? A e di se çfarë u bëjnë atyre që gënjejnë?
-E di,i bëjnë deputetë!.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi