Ylker Baliu vjen me "Kujtimet"

Shko poshtë

Ylker Baliu vjen me "Kujtimet"

Mesazh nga Benjamin prej Wed Oct 22, 2008 6:51 am


Këngëtari dhe stilisti nga Maqedonia, Ylker Baliu, ka përfunduar xhirimet videoklipit më të ri të këngës "Kujtimet".
Klipi është realizuar nga produksioni maqedonas “Pixels”, ndërsa lansimi i spotit nëpër televizione do të bëhet pas promovimit të tij.

“Promovimin e klipit planifikoj ta bëj pas dy javësh në VIP kafe në Tetovë, ndërsa pas promovimit do ta lansoj atë në programet muzikore të televizioneve tona”, është shprehur Ylkeri.

Ylkeri është bërë i njohur te publiku shqiptar me hitin e tij “Ah sa kam gabu”, ndërkohë që shpresojmë që edhe kënga e re të sjellë emocione të ngjashme dhe të pëlqehet nga publiku.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi