Moss dëshiron tё jetojё nё Karibe?

Shko poshtë

Moss dëshiron tё jetojё nё Karibe?

Mesazh nga Benjamin prej Wed Oct 22, 2008 6:48 am


Supermodelja Kate Moss thuhet se ёshtё duke planifikuar tё blejё njё shtёpi nё Karibe dhe ta ndajё atё me tё dashurin e rikthyer tek ajo, Jamie Hince.
Dyshja kanё pasur njё lidhje me ngritje dhe ulje, madje duke u ndarё nё muajin e kaluar, por duke u ribashkuar sёrish mё pas.

Pavarёsisht lidhjes sё tyre jo aq tё fortё, modelja thuhet se dëshiron tё investojё nё njё pronё nё Puerto Rico, ashtu qё tё mund ta heqё nga qendra e vëmendjes lidhjen e saj me frontmenin e grupit The Kills.

“Kate i pëlqen Karibet dhe po hulumton tё blejё shtёpi tё saj nё Puerto Rico. Ato tash po e vendos nё aksion planin e saj. Ajo dëshiron njё vend shumё privat dhe llogarit se ajo dhe Jamie mund tё gjejnë paqe dhe qetësi nё ishull. Ky do tё ishte njё vend i veçantё ku ajo mund tё shmanget nga vëmendja”, ka thёnё njё burim pёr The Sun.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi