Timberlake: Kam mësuar tё vallëzoj qё nё barkun e nёnёs

Shko poshtë

Timberlake: Kam mësuar tё vallëzoj qё nё barkun e nёnёs

Mesazh nga Benjamin prej Wed Oct 22, 2008 6:45 am


Ylli i muzikës pop, Justin Timberlake, ёshtё lindur tё jetё valltar, pasi siç bёn tё ditur ai, seanca e parё e tij e vallëzimit ka qenё nё mitrën e nёnёs sё tij.

Nёna e Justin, Lynne, shpesh dilte nё dyshemenë e kërcimit derisa kishte nё barkun e saj kёngёtarin dhe ky i fundit ёshtё i bindur se kjo i ka ndihmuar atij nё ndёrtojё karrierё.

“Nёna ime, nuk e di sa muajsh ishte me mua, por e di se ajo merrte kurse vallëzimi. Gjithmonё bёj shaka se mësimi im i parё i vallëzimit ishte nё mitёr. E di se ajo do ta thoshte kёtё”, thotë Timberlake.

Por, Justin thotë se nuk i ka tё gjitha atributet tё trashëguara nga nёna e tij, pasi qё zёri ёshtё trashëgim nga babai.

“Babai im bёnte muzikё nё njё bend, dhe nёna thoshte se unё qëndroja nё bark dhe vetëm kërceja brenda. Por, zёrin tim e kam nga babai”, shton Justin.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi