Kopshti Zoologjik

Shko poshtë

Kopshti Zoologjik

Mesazh nga H-king prej Tue Oct 21, 2008 5:53 pm

Ne kopshtin zoologjik nuk kishte Majmun edhe nje punonjes i kopshtit zoologjik i thote shokut qe ishte pa pune:
-Te kam gjetur nje pune por duhet te vishesh si majmun dhe te hipash neper peme kur te vijne femijet
Mire thote ai dhe shkon aty dhe vishet si majmun
por duke kercyer neper peme bie nga pama por bie ne kafazi i Luanit dhe filloi po bertiste dhe po kerkonte ndihme.Dhe Luani i thote:
-Po pusho mor Trap se do na pushojne nga puna qe te dy

H-king
Moderator

Numri i postimeve : 127
Age : 22
Location : ne zemer te kingut
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi