Gruaja dhe burri

Shko poshtë

Gruaja dhe burri

Mesazh nga H-king prej Tue Oct 21, 2008 5:47 pm

Ish kan ni qift i sapo martum edhe pas darsmes kur shkojn me flejt po i thot gruja burri ma mir t'isha martuar me ni dreq se me ty po i thot burri nuk lejihet mu martu me antar te familjes
__________________

H-king
Moderator

Numri i postimeve : 127
Age : 22
Location : ne zemer te kingut
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi