Amerikani dhe Shqiptari n'kafe

Shko poshtë

Amerikani dhe Shqiptari n'kafe

Mesazh nga H-king prej Tue Oct 21, 2008 5:46 pm

Shkojne amerikani edhe shqiptari n'kafe edhe po i pyet kamarieri se qka po dojne me pi Amerikani i thot:
Gjoni Woker Uiski edhe shqiptari nuk e din e mendon se ai u prezantue edhe po i thot: Hashim Shala koka-kolle
__________________
Ti Je Nr.1 e Ska Tjeter Le Qe Te Du Ktu Po Edhe Ne Boten Tjeter

H-king
Moderator

Numri i postimeve : 127
Age : 22
Location : ne zemer te kingut
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi