-KosovaBux-

Shko poshtë

-KosovaBux-

Mesazh nga Admin prej Tue Oct 21, 2008 5:58 am

Regjistrohu tani dhe fito para duke vizituar web faqe! www.kosovabux.net


Në Kosova Bux, ju paguheni te klikoni reklama dhe te vizitoni web sajte. Ky proces është shumë i lehtë! Ju thjeshtë klikoni reklamat dhe shiqoni web sajtet për disa sekonda. Nuk keni nevojë për asnjë shkathtësi tjetër, sepse krejt qka duhet të bëni është të vizitoni web sajtet qe ne ju ofrojmë. Ju mund të fitoni edhe më shumë duke ju referuar miqve tuaj këtë web sajt.
Pagesat mund të bëhen çdo ditë dhe procesohen përmes KosPay.
Pagesa minimale është 6.00€


referals: Haris
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 151
Age : 23
Registration date : 10/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://school.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

eshte e vertete

Mesazh nga Fikret prej Thu Oct 23, 2008 7:39 am

eshte e verete q e ne kosova bux m8und te fiotohen par te thata ...

Fikret
Admin
Admin

Numri i postimeve : 367
Age : 24
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.kosovabux.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi