Nicku dhe undernicku ne MSN !

Shko poshtë

Nicku dhe undernicku ne MSN !

Mesazh nga Emir prej Mon Oct 20, 2008 9:20 am

Praa qysh e leni nickun ne MSN ?


Po ja nisi unee

niCku: Let's agree to respect each other's views,
underniCk Per momentin Spo kom
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nicku dhe Undernicku

Mesazh nga Benjamin prej Thu Oct 23, 2008 11:22 am

Tung njeri qe pot kallzoj edhe une.
Nicku---Daba Daba
Undernicku--www.vizioni.ace.st
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Besimm

Mesazh nga besiii prej Wed Apr 08, 2009 3:38 am

nickname:.....>Tee Amoo Muchoo.. <....

Undernick:www.Elektrikboys.ace.st

besiii
Gold Member
Gold Member

Numri i postimeve : 75
Age : 23
Location : Kosova
Registration date : 27/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://besimsokoli.piczo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nicku dhe undernicku ne MSN !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi