Idooli Juaj i Aktrimi..!!

Shko poshtë

Idooli Juaj i Aktrimi..!!

Mesazh nga Emir prej Mon Oct 20, 2008 9:18 am

--------------------------------------------------------------------------------

E hapa ket Tem Qe ju antar te Dashur te Forumit "Atmosfer"
Me tregu Aktorin dhe Aktoren E preferuar

Po filloj un::

Johnny Depp

Megan Fox
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Benjamin

Mesazh nga Benjamin prej Mon Oct 20, 2008 11:22 am

Njeri qe po ti kallzoj edhe une aktor t'mi t'preferum.

JESSICA ALBA


TOM CRUISE
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Besii

Mesazh nga besiii prej Wed Apr 08, 2009 4:11 am

qe edhe une eshte : Mehmet kosovarli

besiii
Gold Member
Gold Member

Numri i postimeve : 75
Age : 23
Location : Kosova
Registration date : 27/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://besimsokoli.piczo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Besiii

Mesazh nga besiii prej Wed Apr 08, 2009 4:13 am

Qe edhe Kjo: Eliza Dushku

besiii
Gold Member
Gold Member

Numri i postimeve : 75
Age : 23
Location : Kosova
Registration date : 27/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://besimsokoli.piczo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Idooli Juaj i Aktrimi..!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi