Longoria i pëlqen këmbët e saj

Shko poshtë

Longoria i pëlqen këmbët e saj

Mesazh nga b3saR prej Sun Apr 05, 2009 11:25 am


Ylli i serisë “Desperate Housewives”, Eva Longoria-Parker, mendon se ajo ka këmbë të bukura dhe është krenare për to.
Longoria-Parker, e cila gjithmonë është në mesin e vajzave më të bukura në botë nëpër sondazhe të ndryshme, mendon se këmbët janë pjesa më atraktive e saj.

“Mendoj se pjesa më e mirë fizike janë këmbët e mia. Më pëlqejnë këmbët. Duket se po ashtu edhe njerëzit i pëlqejnë ata”, ka thënë aktorja.

Megjithatë, 34-vjeçarja, e cila është e martuar me yllin e basketbollit Tony Parker, thotë se ajo nuk e llogarit veten si një bukuroshe e veçantë, duke mos e krahasuar veten me Angelina Jolien ose Jennifer Aniston.

b3saR
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 32
Age : 25
Registration date : 19/12/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.vizioni.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi