Barkin hakmerret me serialin e ri

Shko poshtë

Barkin hakmerret me serialin e ri

Mesazh nga Emir prej Fri Jan 30, 2009 12:34 pm

Seriali i ri i Ellen Barkin, i cili flet për një grua të moshuar e cila përjeton një divorc të hidhur, është i bazuar në ndarjen e saj nga miliarderi Ron Perelman.

Burime hollivudiane kanë njoftuar të enjten se aktorja është caktuar për serialin e HBO ku do ta luajë rolin e një gruaje të divorcuar, e cila e gjen veten sërish të vetmuar, pasi ka përfunduar një martesë ‘të nivelit të lartë’.

Mirëpo, sipas “New York Post”, vetë seriali flet për jetën private të aktores dhe ndarjen e saj nga Perelman në vitin 2006.

E njëjta gazetë pohon se Barkin do ta shfrytëzojë këtë serial për t’iu hakmarrë ish-burrit të saj duke i zbuluar të gjitha detajet që çuan në shkurorëzimin e tyre.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi