Jennifer Lopez drejt Broadway-t

Shko poshtë

Jennifer Lopez drejt Broadway-t

Mesazh nga Haris prej Tue Jan 27, 2009 9:00 pm

Jennifer Lopez drejt Broadway-t

ennifer Lopez ka nxitur spekulimet se ajo është duke synuar të bëjë një hap në teatër, me një rol në muzikalin e Broadwayt, “In The Heights”.

PageSix ka shkruar se Lopez do të jetë pjesë e shout pasi ajo është parë në publik dy herë gjatë javës së kaluar dhe kishte darkuar me producentin Meryl Poster gjatë të premtes.

Por, zëdhënësi i saj ka mohuar se aktorja është në bisedime për t’u paraqitur në këtë muzikal.

“Ajo pëlqen të luajë, por nuk është e gatshme për Broadway”, ka thënë zëdhënësi.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 25
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi