Lily Allen: Ha si derr

Shko poshtë

Lily Allen: Ha si derr

Mesazh nga Haris prej Tue Jan 27, 2009 8:56 pm


Ylli i muzikës pop, Lily Allen, thotë se ajo han shumё, “si derr”, pavarësisht figurës sё saj tё dobët.

Krijuesja e hitit “Smile”, 23-vjeçare, thotë se ajo e pёlqen ushqimin e saj dhe se kalon shumё kohё nё kuzhinё duke gatuar specialitetet e veta.

“Kaloj shumё kohё duke menduar se çfarë do tё ha! Ha si derr. Ha shumё ushqim. Ushqimi ёshtё vërtet pasioni im. Gjithmonё gatuaj shumё”, ka thёnё Allen.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 25
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi