Sekretet e Diellza Kolgecit

Shko poshtë

Sekretet e Diellza Kolgecit

Mesazh nga Emir prej Tue Jan 20, 2009 6:07 amNuk ka ndryshuar fare nga koha kur u shpall ‘Miss Kosova 1996’. Diellza Kolgeci vazhdon të mbetet po aq e bukur sa 13 vjet më parë, po aq e dashur për publikun, megjithëse ka ruajtur një pamje thuajse konstante. E teksa mësojmë disa të reja për të kuptojmë se Diellza e ka problem të qënit e dobët dhe këtë vërejtje ia ka bërë gjithmonë nëna e saj. Mundohet t’i kushtojë rëndësi të madhe ushqimit. Sa për sallonet e bukurisë Diellza shprehet se shumë pak i viziton ato. Edhe pse të gjitha trajtimet i ka pa pagesë, shumë rrallë i viziton, përveç ndonjë masazhi relaksues. ‘E di që shumëkush frikohet nga pleqëria, por nëse je e bukur edhe rrudhat do të të pëlqejnë, sepse vijnë me kohë, por nëse do t’i përngjaj nënës sime, krejt pjesët e trupit do të më pëlqejnë.’- thotë ajo.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi