Kaltrina me "Copy Paste" për Vitin e Ri

Shko poshtë

Kaltrina me "Copy Paste" për Vitin e Ri

Mesazh nga Benjamin prej Fri Dec 05, 2008 9:03 am


Këngëtarja Kaltrina Selimi sapo ka realizuar një këngë të re, që mban titullin "Copy Paste", e cila pritet që shumë shpejtë t’i pushtojë zemrat e fansave të saj. Kënga është e punuar me tekst të Avni Qahilit dhe me muzikë të Virusit.
Gazeta “Zëri” shkruan se Kaltrina ka treguar se fabula e këngës flet për zhgënjimet e një vajze në historitë e dashurisë së saj që e kanë lënë të kuptojë se të gjithë meshkujt janë kopje e njëri-tjetrit.

Kaltrina, po ashtu ka shtuar se këtë herë nuk do të jetë pjesë e videokasetave të Vitit të Ri, porse me këtë këngë do të jetë e pranishme nëpër programet festive të televizioneve shqiptare.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi