Kidman dëshiron më shumë fëmijë

Shko poshtë

Kidman dëshiron më shumë fëmijë

Mesazh nga Durguti prej Tue Nov 18, 2008 11:21 am


Aktorja australiane Nicole Kidman planifikon të heqë dorë nga Hollywoodi dhe të lindë më shumë fëmijë.
Fituesja e Oskarit, e cila në korrik ka lindur vajzën Sunday Rose, ka edhe dy fëmijë të adoptuar nga martesa e mëparshme me Tom Cruise.

Ndërsa në premierën e filmit të saj më të ri në Australi, Kidman ka thënë se dëshiron të ketë edhe fëmijë të tjerë me burrin e saj Keith Urban dhe pa mëdyshje do ta linte anash karrierën e saj për t’iu përkushtuar familjes.

Durguti
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 20
Age : 27
Registration date : 11/11/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.vizioni.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi