Olsi i suksesshëm si menaxher

Shko poshtë

Olsi i suksesshëm si menaxher

Mesazh nga Benjamin prej Tue Nov 04, 2008 5:27 am


Nëse do të jesh i suksesshëm në biznes, zgjidh një menaxher të mirë. Kështu ka menduar edhe pronarja e kompleksit “Austria” teksa mendonte akoma pa mbaruar programi “Big Brother”, se një person i përshtatshëm për t’u bërë menaxher i këtij kompleksi, mund të ishte djali i cili spikati për origjinalitetin e tij, Olsi.
Duket se kjo ka qenë pikërisht puna që po priste Olsi, pasi që në verë ai e ka marrë me shumë dëshirë menaxhimin e këtij kompleksi super modern. Ndërkohë krahas barit dhe restorantit, prej disa javësh, ambienti i restorantit luksoz mbas orës 22 të darkës, transformohet në një pub të jashtëzakonshëm.

Të rinjtë mblidhen aty për të pirë një gotë dhe për tu argëtuar në një ambient pak të veçantë nga të tjerat.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi