ZYRARE:beckham arin ne milan me 7 janar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

ZYRARE:beckham arin ne milan me 7 janar

Mesazh nga Safir prej Fri Oct 31, 2008 2:47 pm

Rossonerët të enjten janë takuar me përfaqësuesit e Beckhamit me ç’rast kanë arritur marrëveshje për ta huazuar mesfushorin në San Siro.

Në bazë të marrëveshjes asi anglez do të qëndrojë në Milan vetëm dy muaj dhe pastaj do të kthehet në SHBA për të vazhduar me skuadrën e tij L.A. Galaxy gjatë përgatitjeve për sezonin e ri.

Safir
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 27
Age : 23
Registration date : 23/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.djelmoshaterezikshem.piczo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi