Mercedes Fascination

Shko poshtë

Mercedes Fascination

Mesazh nga Emir prej Mon Oct 27, 2008 7:25 amKoncepti i modelit më të ri të prodhuesit të famshëm të automobilave Mercedes – Fascination – vërtetë po arrin t’i fascinojë adhuruesit e veturave.
Ky model, në një mënyrë, na bën me dije se si do të duket gjenerata e ardhshme e Mercedesit, E-klas.

Tashmë është bërë e ditur se pjesa e përparme e këtij modeli do të jetë pjesë e modeleve të ardhshme të E-Klasës, ndërsa modeli karvan dhe kupe, do të marrin elemente anësore nga modeli CLK.

Dizajni i interierit të modelit Fascionation, po ashtu është i ngjashëm me atë të E-klasës – që pritet të prezantohet në korrik të vitit të ardhshëm – ndërsa premiera e këtyre modeleve është paralajmëruar për sallonin e ardhshëm të veturave në Gjenevë
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi