Alban Rexha, gati të publikojë një album me Big Bastën

Shko poshtë

Alban Rexha, gati të publikojë një album me Big Bastën

Mesazh nga Emir prej Sat Oct 25, 2008 11:19 amKush tha se Alban Rexha, protagonisti më i zhurmshëm i “Kafazit të Artë 5”, po rri në heshtje. Duket se ai i ka hyrë seriozisht muzikës, madje po punon me një staf të mirë si, producenti Ervin Gonxhi dhe këngëtari i njohur Big Basta.

Bëhet fjalë për një album të plotë me këngë, që së shpejti do të dalë në treg e të jetë në duart e fansave të tij. Për ata që janë kuriozë të dini nëse është apo jo i dashuruar Albani, përgjigjen ai e jep vetë: “Për momentin nuk jam i lidhur po të them të drejtën me pëlqen një vajzë bionde, po që nuk mund ta bëj dot të ditur emrin e saj.

Ajo që mund të them deri tani është se është një miss shkollash, dhe që kemi marrëdhënie shumë të mira bashkë. Po si vazhdon komunikimi me Benin? “Nuk ka pasur ndonjëherë marrëdhënie të mira me mua dhe nuk do ketë. Më vjen për të qeshur kur me bëni këtë pyetje, pasi nuk bëhet fjalë që unë të bashkëpunoj me të”, përgjigjet.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi